Říj 21
Středa
header-petra

Co nám přinese říjen?

Druhý týden října se vám bude dát lehce mluvit o citech a vaše otevřenost způsobí otevřenost druhých. Vyjádřit, co opravdu cítíte, není samozřejmostí. A vy na to budete mít odvahu i vnímavost. 14. října přijde ve vztazích zlom. Najednou se vám na 4 dny plně otevře srdce. Ne všeobjímající univerzální láskou, ale láskou ke konkrétnímu člověku, konkrétním lidem. I zbytek měsíce se bude točit kolem vztahů. Ale to už budete možná trochu vnímat rozdílnost reality a snů. Jen to pozorujte a nenechte si své sny nijak realitou umenšit.

Úkolem října je udržet vhodný směr a rychlost nastartovaného. Již téměř měsíc a ještě měsíc a půl koluje naším horoskopem Mars opačným směrem. Udržet naše aktivity plně funkční nás bude stát více koncentrace, než jsme zvyklí. Kdo ještě nenastartoval činnosti, které by mu dávali v dalších měsících smysl, to budou mít těžší. Prorazit nové totiž bude dvakrát náročnější než udržet dobrý směr započatého. Naše činy navíc budou pod drobnohledem, jak moc ladí s tím, kým jsme. Poslední dekádu října a první dekádu listopadu bude navíc Uran naproti Slunci vytvářet potřebu nové věci ve svém životě plně přijmout, ztotožnit se s nimi.

Poslední dekáda října nás obdaří výtečnými komunikačními schopnostmi, které vyvrcholí 25. října. 4. října začnou dva týdny, kdy můžeme mít pocit, že je možná poněkud náročné sladit práci a osobní život. Nebudeme mít mnoho sil, tak nebude možné plýtvat. Rozpor těchto dvou životních oblastí je ale jen iluze. Ve skutečnosti vám pracovní aktivita přidá pocit realizace, jež vaším vztahům prospěje. A pokud vám bude chybět vitalita, tak si stačí uvědomit, že duchovní síla je nevyčerpatelná, protože roste vším, co prožijete a dokážete zpracovat.

Na https://hvezdnekurzy.cz/ najdete předpověď na daný týden každé úterý. Sledovat je můžete také na: https://www.facebook.com/hvezdnekurzy/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř 12 let astrologické praxe (a 22 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Centrum Perla

Většina mých aktivit - koučování, astrologie, semináře, workshopy - se koná v centru Perla na Nádražním okruhu 13. Perlu jsme před třemi a pul roky založily s ostatními mými kolegyněmi, takže se v ní můžete těšit na relaxační cvičení, jógu, meditace, tvořité worshopy pro děti a jiné kurzy či semináře, které některé z nás povedou. Na těchto stránkách najdete bližší informace nahoře v liště pod kolonkou Centrum Perla. A v kolonce Program centra najdete rozpisy jednotlivých akcí. Už teď se na Vás těší celý tým Perly, ve kterém je se mnou hlavně Radomíra Švehlová (775 671 229), Katka Havlásková (702 022 822), Iwona Zajícová (602 779 937), Danuše Kremserová (722 913 990), Ivana Štěpničková (737 547 991), Ladislav Hrazdil (724 142 737) a Eduše Dostálová (608 339 327). Ukázku centra PERLA si můžete prohlédnout tady: https://youtu.be/YcbgSN2mzXI

perla

meditace PERLA 

 

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.