Kvě 29
Pátek
header-petra

Co nám přinese květen?

Láska bude v průběhu května ve středu našeho zájmu. Ještě první týden nám trvá optimistický a vztahům přející trigon Marse a Venuše s mottem: „Čím víc si zamilujete svůj vnitřní svět, tím víc ho můžete nabídnout svým blízkým." Od polovičky května téměř do konce června bude Venuše retrográdní a celý květen navíc s kvadraturou na Neptun. Můžeme být v lidských partnerstvích přecitlivělejší a podléhat iluzím, ze kterých budeme střídavě střízlivět a zase do nich upadat.

Končí souboj starého a nového řádu, který nás v posledních dvou měsících nutil očistit se od nefunkčních stereotypů. Do úplňku 7. května nám ještě Uran u Slunce fandí ve všech proměnách. A do začátku letních prázdnin nám Saturn na návštěvě ve Vodnáři pomáhá nesklouzávat do starých vyšlapaných kolejí. Nenechte se ale mýlit, že by mělo jít o polevení v pracovní oblasti. Předešlé dva měsíce nás neměly naučit pracovat méně, jen pracovat z dobrých důvodů a modernějšími a funkčnějšími cestami. Kozorožské těžiště roku 2020 se totiž nezapře. A samozřejmě objevit svůj vnitřní svět a jeho duchovní hloubku. Co naučila tato doba vás?

Jednou z nejlepších astrologických zpráv tohoto měsíce je konjunkce Slunce a Jupitera, která od 6. do 28. května zalije naše životy pohodou, světlem, příjemným růstem a štěstím. Využijte tento tranzit k žití toho, co vám dává smysl, k ponoření se do činností, pro které hoříte. Obzvláště prostřední dekáda měsíce k tomu bude jako stvořená. Poslední třetina měsíce už může být poněkud napjatější rozdílem mezi „chci a musím".

Na https://hvezdnekurzy.cz/ najdete předpověď na daný týden každé úterý. Sledovat je můžete také na: https://www.facebook.com/hvezdnekurzy/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř 11 let astrologické praxe (a 21 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Doping pozitivní energie

Delší čas jsme se moc osobně neviděli, tak věřím, že využijete možnost vidět se osobně 28. 5. 2020 v 18h v centru PERLA v Opavě. Připravuji pro vás nádherný prožitkový workshop Doping pozitivní energie.

kveten20maly 

   

Pochopit a změnit!

 

Zajímá vás, jak využít síly vlny pandemie přímo pro sebe? Přihlaste se do kurzuPochopit a změnit!Je to intenzivní měsíční online kurz, který začíná 7. dubna. 

Můžete v něm přijít na to, co je vaší osobní výzvou. Pomůže vám projít všechny nuance hlavních poselství, najít vaše soukromé téma, otočit vlnu pandemie ve váš prospěch a odhalit skutečnou hloubku svého života.
Čekají na vás hlavní témata:

Naděje v přítomnosti
Návrat k sobě
Vnitřní svoboda
Péče o vztahy
Čistá motivace
Ego v nové době
Osobní hodnoty
Duchovní zdraví


Každé z osmi témat bude mít dvě asi 20 – 30 min lekce – celkem tedy 16 lekcí. Stačí si ob den udělat na sebe půl hodiny čas. Vždy jednu lekci jako video plné praktických technik a jednu jako živý webinář k probrání vašich otázek. Tyto webináře budou vysílány vždy ve 21 h. Ke všem lekcím se dostanete kdykoli a zůstanou vám na vždy.

Začínáme 7. dubna 2020. 

Můžete si vybrat jednu ze dvou variant online kurzu Pochopit a změnit! - Uchopit svůj život a Světlonoš.

Tyto dvě varianty se liší tím, že zatímco varianta „Uchopit svůj život" v sobě obsahuje jednu zpětnou vazbu na konci kurzu – v podobě 10 minutové telefonní konzultace pomáhající pojmenovat vydestilované. Varianta Světlonoš přináší zpětnou vazbu po každém tématu a je ideální pro ty, kdo touží být pilířem světla a klidu pro druhé.

Varianta Uchopit svůj život – je vhodná pro toho, kdo se chce zorientovat v osobní výzvě, nabrat sílu a objevit cesty k její realizaci.

Varianta Světlonoš – je vhodná pro toho, kdo kromě toho cítí touho pomáhat druhým nebát se a porozumět výzvám této doby.

https://hvezdnekurzy.cz/pochopit-a-zmenit/

banner-kurz 

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.