Říj 20
Sobota
header-petra

Co nám přinese říjen?

První půlka říjnabude trigonem Marse a Slunce přidávat sebedůvěry a touhy předvést svou aktivitu. Spolehnout se u ní můžeme na živel vzduchu. Odfoukávejme nechtěné, věnujme pozornost dechovým cvičením, zajistěme si stálý přístup k čerstvému vzduchu. Živel vzduchu berme v každé podobě.

Jedním z témat měsíce bude kvůli retrográdní Venuši udržení partnerské harmonie. Obzvláště v první polovině října to může být náročnější. Tak si pojďme honem říct, co nám v tom pomůže.

1. Svoboda a prostor

První dekáda měsíce bude klást velký důraz na svobodu. Hlídejme si svůj prostor a dávejme i druhým možnost volby, vyhneme se tím hádkám, které by mohly vzniknout ze zahnání do kouta.

2. Dynamická harmonie

Vnímejme harmonii jako dynamickou záležitost, jako tanec. Jeden se pohne, druhý musí reagovat. Jeden je z něčeho podrážděný, druhý nemůže dělat, že to nevidí nebo chtít po něm, aby se rychle uklidnil. Reagujme na myšlenky, nálady a stavy druhého s touhou přispět harmonii.

3. Mluvení o citech

Obzvláště v prostřední dekádě měsíce si budeme umět o citech krásně a hladce povídat. K udržení partnerské harmonie tentokrát přispěje spíš dlouhý hluboký rozhovor než časté zasypávání jedním vyznáním za druhým.

4. Neočekávat

A máme tady evergreen, v říjnu bude ve vztazích platit dvojnásob. Cokoli budete pro druhého dělat, dělejte proto, že to chcete vy, svým srdcem. To vám pomůže nic neočekávat.

5. Harmonie s Vesmírem

Všichni budou potřebovat více lásky, ale kde ji brát? Víkend uprostřed října může být velkou příležitostí přijímat také lásku Vesmíru a tou dojít k harmonii.

Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/ a https://www.facebook.com/hvezdnekurzy/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř 11 let astrologické praxe (a 21 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Duchovní výuka

Baví vás rozvíjet se v duchovní oblasti? Právě začíná sedmý ročník studia Opavské školy integrální astrologie. Pro vnímavé lidi, kteří ocení pohlazení duše, je to příležitost nejen porozumět světu energií, ale také sdílet svůj vnitřní svět s podobně laděnými bytostmi a vytvořit tak společenství pomáhající důvěřovat svým schopnostem i tomu, že vše je jak má být. Vybrat si můžete výuku Koučování a Meditací. Obě budou probíhat v sudé čtvrtek v odpoledních (Koučování 16:15 - 18:15) a večerních (Meditace 18:30 - 20:30) hodinách a začínají 20. září.

Letošní novinkou je studium dvou oborů z tepla domova formou webinářů a video-lekcí. Možnost posouvat se a studovat neviditelný svět kolem nás on-line bude přes web hvezdne kurzy. Vybrat si můžete mezi obory Karmický tarot (začíná 29. září) a Astrologie (začíná 28. října). Ke každé lekci dostanete interaktivní pracovní sešity s doporučením na domácí trénink, o jehož intenzitě si rozhodujete sami.

Karmický tarot - On-line - Odhalte skrze karty hlubinnou podstatu situací, vztahů a dějů. Naučte se díky karmické arkáně vidět, co je očím neviditelné. Už se nemusíte nechat karmou strhávat, naopak můžete utvářet svůj osud vědomě.

Astrologie - On-line - Naučte se díky prožitkové integrální astrologii nejen rozumět horoskopu, ale také s ním pracovat. Osvojte si umění přečíst z horoskopu vše důležité o člověku, ať víte, jaké má kdo v sobě dary a jak má naplnit své poslání.

Meditace - Chcete využívat většinu své mysli (a nejen běžných 20-30%)? Chcete se umět opravdu uvolnit, načerpat sílu za pár minut (a ne až na koneci dovolené)? Chcete se konečně naučit meditovat (a nejen vizualizovat)? Stačí říct.

Koučování - Naučte se několik praktických koučovacích technik a vhodných systemických otázek, díky kterým budete profíkem na vedení rozhovoru. Budete se pak umět ptát tak, aby si druzí uměli odpovědět na to, co je pro ně důležité.

Kromě těchto 4 oborů je možno individuálně se domluvit na absolvování Spirituál trekkingu, který slouží k plnému žití svého potenciálu, k cestě za svým posláním, nebo na absovování kreativního Astrofocus kurzu k otevření podvědomí. Přesné termíny všech akcí na celý rok najdete v Opavská škola integrální astrologie.

 medi

koucink

KARMAmalý

ASTROmalý

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.