Říj 20
Sobota
header-petra

Co nám přinese říjen?

První půlka říjnabude trigonem Marse a Slunce přidávat sebedůvěry a touhy předvést svou aktivitu. Spolehnout se u ní můžeme na živel vzduchu. Odfoukávejme nechtěné, věnujme pozornost dechovým cvičením, zajistěme si stálý přístup k čerstvému vzduchu. Živel vzduchu berme v každé podobě.

Jedním z témat měsíce bude kvůli retrográdní Venuši udržení partnerské harmonie. Obzvláště v první polovině října to může být náročnější. Tak si pojďme honem říct, co nám v tom pomůže.

1. Svoboda a prostor

První dekáda měsíce bude klást velký důraz na svobodu. Hlídejme si svůj prostor a dávejme i druhým možnost volby, vyhneme se tím hádkám, které by mohly vzniknout ze zahnání do kouta.

2. Dynamická harmonie

Vnímejme harmonii jako dynamickou záležitost, jako tanec. Jeden se pohne, druhý musí reagovat. Jeden je z něčeho podrážděný, druhý nemůže dělat, že to nevidí nebo chtít po něm, aby se rychle uklidnil. Reagujme na myšlenky, nálady a stavy druhého s touhou přispět harmonii.

3. Mluvení o citech

Obzvláště v prostřední dekádě měsíce si budeme umět o citech krásně a hladce povídat. K udržení partnerské harmonie tentokrát přispěje spíš dlouhý hluboký rozhovor než časté zasypávání jedním vyznáním za druhým.

4. Neočekávat

A máme tady evergreen, v říjnu bude ve vztazích platit dvojnásob. Cokoli budete pro druhého dělat, dělejte proto, že to chcete vy, svým srdcem. To vám pomůže nic neočekávat.

5. Harmonie s Vesmírem

Všichni budou potřebovat více lásky, ale kde ji brát? Víkend uprostřed října může být velkou příležitostí přijímat také lásku Vesmíru a tou dojít k harmonii.

Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/ a https://www.facebook.com/hvezdnekurzy/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř 11 let astrologické praxe (a 21 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Doteky perly a Perlový tarot

Doteky perly jsou projekt energetických koláží a namluveného relaxačního CD, který pomůže splnit Vaše sny. Dvanáct astroláží vzniklo jako lék na dvanáct nejčastějších témat, která jsme po léta na konzultacích otevírali. Kromě mých zkušeností s jejich rozklíčováváním jsou tyto energetické koláže založeny hlavně na astrologickém rozboru. Je to jako kouzlo, stačí se na ně dívat a ono se to samo děje. Do každé astroláže se pohledem vstupuje v místě, kde je vyobrazena perla představující Vás samotné.

Pro celkovou harmonizaci můžete zvolit vnímání postupně všech dvanácti koláží. Těch několik minut s každou z nich zintenzivníte poslechem přiloženého CD, na kterém je ke každému z oněch dvanácti témat připravená krátká vizualizace. Druhá část tohoto exkluzivního projektu vznikla na přání mnohých z Vás, kterým se domácí meditace nedaří tak skvěle jako na společném semináři. I tady si můžete sami zvolit, které relaxace zrovna potřebujete a zkombinovat si z nich vlastní sérii. Obě části projektu doteky perly si můžete užívat zvlášť, dohromady se však jejich efekt násobí.

Jako ochutnávku si prohlédněte tři astroláže – postupně na učení se, úspěch a využívání svého duchovního nadání. Pokud Vás zaujmou, napište si o celou luxusní krabičku (rozměr A4) v ceně 550 Kč (+ poštovné). Zatím nejsou k dispozici, ale připravuje se čtvrtý dotisk.

doteky

 

Perlový tarot je sada 22 karet velké arkány. Jsou na nich mé astroláže pomáhající pronikat do podstaty každé karty a texty, které i začátečníkům dají poznat jeho osobní kartářský dar. V přiloženém popisu karet je u každé karty kromě jejího významu také věštba a doporučení, která jsou při jejím tažení vhodná. Takže může být tarotářem každý vnímavý člověk. Vše v kouzelném pylíčku. Můžete si je u mě objednat za cenu 450 Kč. I tarot byl vyprodán a zvažuje se dotisk.

tarot

 

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.