Dub 21
Neděle
header-petra

Co nám přinese 2024

 

Leden – S klidem se postav za sebe a konej

Únor – Nesnaž se kontrolovat něco, co stejně ovládat nelze

Březen – Odevzdej všechny své starosti a traumata

Duben – Věř šancím, které se nově objevují ve tvém životě

Květen – Přijmi všechny možnosti na cestě k úspěchu

Červen – Osvoboď se od tlaku systému a rutiny

Červenec – Intuicí se propoj s jednotou všeho živého

Srpen – Spolehni se na nové zdroje podpory

Září – Odpočiň si od společenských i osobních revolucí

Říjen – Prohlédni všechny společenské i osobní iluze

Listopad – Neřeš nedokonalosti, dej vše do růstu

Prosinec – Užívej si radost z procesu, ne z výsledků

 

Podrobnější předpovědi najdete v aplikaci Celestial Courses v programu Be ready.

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z pastnácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř 15 let astrologické praxe (a 25 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Semináře

 

ROK DRAKA

10. – 11. únor 2024

Mezi nejoblíbenější akce roku patří seminář, kterým slavíme a vítáme nový rok. A tak i letos přijďte připravit sebe na rok, který přinese naprosto výjimečné příležitosti. A přijďte spolu s námi připravit také rok 2024 na vás v plné síle. Přijďte si magicky přitáhnout štěstí, sílu a splněná přání.

Vyladíme spolu vás, vaše nitro, mysl, tělo i prostor tak, abyste využili všechny šance roku. Prožijeme spolu, co v novém roce dělat pro:

– osobní štěstí

– naplnění snů

– úspěšný byznys 

– domácí harmonii

 

V ceně 3 750 Kč je ubytování (dvoulůžkové či třílůžkové pokoje), nabitý program, pitný režim a bezmasé jídlo (sobota oběd, večeře, neděle snídaně).

Každoročně lákavá je i detailní osobní astrologická předpověď na rok, kterou připravíme všem, co se zaplacením aspoň nevratné zálohy přihlásí do 10. 1. 2024.

Program bude probíhat v sobotu 10:00 – 13:00, 14:00 – 18:00, 19:00 – 23:00 a v neděli 8:00 – 9:00, 10:00 – 14:00

Příjezd do Přerova – hotel Jana (Koliby 2), kde se seminář bude konat, ideálně 8:45 – 9:15.

Odvoz od nádraží můžeme zajistit.

Pro bližší info: 773 652 777.

Přihlásit se můžete zde.

drakHK

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.