Říj 20
Sobota
header-petra

Co nám přinese říjen?

První půlka říjnabude trigonem Marse a Slunce přidávat sebedůvěry a touhy předvést svou aktivitu. Spolehnout se u ní můžeme na živel vzduchu. Odfoukávejme nechtěné, věnujme pozornost dechovým cvičením, zajistěme si stálý přístup k čerstvému vzduchu. Živel vzduchu berme v každé podobě.

Jedním z témat měsíce bude kvůli retrográdní Venuši udržení partnerské harmonie. Obzvláště v první polovině října to může být náročnější. Tak si pojďme honem říct, co nám v tom pomůže.

1. Svoboda a prostor

První dekáda měsíce bude klást velký důraz na svobodu. Hlídejme si svůj prostor a dávejme i druhým možnost volby, vyhneme se tím hádkám, které by mohly vzniknout ze zahnání do kouta.

2. Dynamická harmonie

Vnímejme harmonii jako dynamickou záležitost, jako tanec. Jeden se pohne, druhý musí reagovat. Jeden je z něčeho podrážděný, druhý nemůže dělat, že to nevidí nebo chtít po něm, aby se rychle uklidnil. Reagujme na myšlenky, nálady a stavy druhého s touhou přispět harmonii.

3. Mluvení o citech

Obzvláště v prostřední dekádě měsíce si budeme umět o citech krásně a hladce povídat. K udržení partnerské harmonie tentokrát přispěje spíš dlouhý hluboký rozhovor než časté zasypávání jedním vyznáním za druhým.

4. Neočekávat

A máme tady evergreen, v říjnu bude ve vztazích platit dvojnásob. Cokoli budete pro druhého dělat, dělejte proto, že to chcete vy, svým srdcem. To vám pomůže nic neočekávat.

5. Harmonie s Vesmírem

Všichni budou potřebovat více lásky, ale kde ji brát? Víkend uprostřed října může být velkou příležitostí přijímat také lásku Vesmíru a tou dojít k harmonii.

Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/ a https://www.facebook.com/hvezdnekurzy/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř 11 let astrologické praxe (a 21 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Centrum perla

Již tři a půl roku se v centru PERLA na Nádražním okruhu 13 odehrává mé koučování, astrologie, semináře, workshopy, Opavská škola integrální astrologie. Perlu jsme založily i s ostatními mými kolegyněmi, takže se v ní můžete těšit na lekce jógy, relaxačního cvičení, meditace, muzikohraní s dětmi a jiné kurzy či semináře, které některé z nás povedou. Už teď se na Vás těší tým Perly - kromě mě hlavně Radomíra Švehlová (775 671 229), Danuše Kremserová (722 913 990), Ivana Štěpničková (737 547 991), Irena Daňková (723 099 530), Katka Havlásková (702 022 822), Alena Mynářová (737 809 061) a Eduše Dostálová (608 339 327). Plakátky a podrobnosti najdete v sekci Program centra.

2018tým PERLYm

Od září 2018 pro vás chystáme:

Po - 16:45 - 17:45 (poslední v měsíci) - Muzikohra s dětmi, rodiči - Danuše Kremserová

Zpěv, písně, melodie s hudebními nástroji, improvizace. Uvolnění se, tanečky, relaxace, hry s hudbou, bubnování, netradiční nástroje. Další techniky jako je jóga smíchu a umění jak dítě respektovat a být respektován. To vše při sdílení a radosti z hudby. Pro děti s doprovodem rodičů od 1,5 roku, děti bez doprovodu po individuální domluvě.

Po – 18:00 – 19:30 – Prožitková jóga - Radomíra Švehlová

 

Út – 17:00 – 18:30 - Jóga – Radomíra Švehlová

Út - 19:00 – 20:30 – Jóga – Radomíra Švehlová

 

St – 17:00 – 18:30 - Jóga – Radomíra Švehlová

St - 19:00 – 20:30 – Jóga – Radomíra Švehlová

Pravidelné kurzy zaměřené na protažení těla, prohloubení dechu a zklidnění mysli. Naučíme se vnímat své tělo, pocity i myšlenky a uvědomovat si přítomný okamžik. Naše tělo se zpružní, mysl rozjasní a zajímavé techniky koncentrace nás přirozeným způsobem povedou k vnitřnímu klidu a poznání sebe sama. Lekce vycházejí z tradičních jógových škol a jsou doplněny moderními prvky, tak aby vyhovovaly požadavkům dnešního člověka. Výhodou kurzů je příjemné prostředí, malý kolektiv a možnost konzultace nebo sdílení.

 

Čt – 16:15 - 18:15 - (sudé týdny) - Výuka koučování - PhDr. Petra Černá

Jak vést rozhovor takovým způsobem, aby si na to, co je pro něj důležité přišel člověk sám? Jedinečná možnost osvojit si základy koučování, které slouží k podpoře osobního růstu a k využívání potenciálu. V prvním trimestru se seznámíme s jednoduchými leč geniálními technikami vedení rozhovoru, s kladením moudrých otázek a vymezováním cílů. Druhý trimestr bude věnován hlavně tréninku koučovacích technik vycházejících ze systemické terapie a na řešení orientovaného přístupu. A ve třetím trimestru propojíme koučování s prací s energií a využíváním intuice.

Čt – 18:30 - 20:30 - (sudé týdny) - Výuka meditace - PhDr. Petra Černá

Chcete využívat většinu své mysli (a nejen běžných 20-30%)?Chcete se umět opravdu uvolnit, načerpat sílu za pár minut (a ne až nakonec dovolené)? Chcete se konečně naučit meditovat (a nejen vizualizovat)? 

Čt - (liché týdny) - webmináře k on-line kurzům Astrologie a Karmického tarotu - PhDr. Petra Černá

Interaktivní výuka složená ze čtyř dvouměsíčních kurzů v obou oborech. Na každý týden je připravena video-lekce s hravými prožitkovými cvičeními, kterou si můžete užít z tepla domova tehdy, kdy budete chtít. Uprostřed a na konci kurzu vás čeká společný webminář. Pokud si i ten chcete pustit až později, můžete své dotazy poslat dopředu. Jinak je můžete diskutovat přímo v uživatelsky příjemném a jednoduchém on-line semináři.   

 

Pá - 20:00 - 21:00 - Veřejná meditace - Bc. Kateřina Havlásková, Irena Daňková

Kdokoli může volně a zdarma přijít si zameditovat v této veřejně otevřené hodině, která vždy začne inspirací pro duchovní cvičení pro daný večer. Pak je možné praktikovat rozjímání, modlitbu, meditaci či mantrování podle svých preferencí. 

 

Většina lektorů týmu PERLY nabízí i individuální poradenství.

 

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.