Čer 21
Pondělí
header-petra

Co nám přinese červen

Tři týdny od 12. června budou zalité optimismem, osudovými příležitostmi, štěstím a expanzí toho, co dává smysl. První dekádu června vám Slunce na Dračí hlavě pomůže udržet životní směr v duchu toho, co vás baví, naplňuje a co tedy souvisí s vaším posláním. Navíc na vaše životní kroky budete mít dost vůle. A ucítíte, že vaše činnost je jako kousek mozaiky ladící dokonale k celku.

Prvních deseti dnech měsíce bude plných příležitostí cítit lásku. Říká se, že láska nám dává růžové brýle, přes které nevidíme realitu. Ve skutečnosti budeme moci díky růžovým brýlím lásky až do 26. června vidět ještě lépe než bez nich. Díky lásky prohlédneme iluze, které se nám snaží svět vnutit a odhalíme, co je skutečné. Druhou polovičku měsíce mohou vztahy procházet specifickou výzvou. A závěr června si můžeme naplno užít milostné energie, kterou na nás bude nebe sesílat.

Dva týdny od 5. června se Merkur dostane poblíž Slunce a my budeme oplývat výřečností, ale může nám trochu chybět schopnost připouštět názory druhých. Zkusme tedy méně mluvit a více naslouchat. Když v těchto dvou týdnech odložíme svůj patent na pravdu, uděláme dobře pro sebe i pro svět. Třetí dekádu června se již v komunikaci nemusíme nijak žinýrovat, budeme schopni velmi konstruktivního myšlení, vyjadřování i domluvy.

Na https://hvezdnekurzy.cz/ najdete předpověď na daný týden každé úterý. Sledovat je můžete také na: https://www.facebook.com/hvezdnekurzy/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z pastnácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř 15 let astrologické praxe (a 25 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Spiritual trekking

Obor Spiritual trekking vychází z metafyzického stoupání na nejvyšší hory světa představující Čakry země. Jde o hlubinné a intenzivní potkávání se nad praktickými technikami i všemi zákoutími duše, aby byl člověk schopen využívat všech svých kapacit pro naplnění osobního poslání. Spiritual trekking kurz lze studovat v intenzivní variantě samostatně s podporou individuálních skype konzultací se svým šerpou. Buď ho s Vámi můžu celý projít já (Petra Černá), nebo můžete každou horu projít se specialistou na ni ze PERLOVÉHO SPIRITUAL TREKKING TÝMU. V případě zájmu se zeptejte na individuální variantu tohoto kurzu, který můžete začít kdykoli.

 

    logo-skola

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.