Led 28
Středa
header-petra

Co nám přinese LEDEN?

Vítejte v novém roce, do kterého vám přeji, aby vám vše, na co sáhnete, přinášelo radost a naplnění. V prvním měsíci roku nám bude radost dělat hlavně uvolnění s přáteli a nové naděje, kterým se otevřeme. První tři týdny budou naše slova láskyplnější. Zároveň nás to povede k tomu nad láskou víc uvažovat a zvažovat většinu našich kroků. Opatrné tempo, ale stálý postup vpřed, budou nejlepší kombinací pro každou činnost. V první polovině ledna se může na povrch drát otázka „kým jsem". Bude třeba ustát sám před sebou i některé stíny, co v sobě nosíme. Neztotožňovat se s nimi příliš, vnímat je jako vedlejší efekt světla, co v nás je. A hlavně nechat vyhrát smysluplnost dění našeho života před egem, které se může hlásit o slovo. Pokud nebudeme chtít v první půlce měsíce nechat strachy zmařit naše touhy, přijměme je jako důkaz toho, že to, o co usilujeme, stojí za snahu.

Pátého ráno promění úplněk úsilí naší tvořivé činnosti v plody, co můžeme sbírat. Kolem šesté hodiny ráno zasedněme k meditace. Nechme energii volně stoupat po rovné páteři. Představa velkého zvonu, uvnitř kterého sedíme, nám zážitek umocní. Navíc se nám může podařit dříve si přivodit takový ten stav zkoprnění, kdy se nám nechce ani hnout. Až ho budeme cítit, je pravý čas představit si, jak se zvon rozezní. Ten nádherný zvuk pak cítíme celým tělem. Kdykoli pak budeme potřebovat ochranu a uzavření do svého světa, stačí si ten zvon kolem sebe jen evokovat. V pátek devátého i šestnáctého a v pondělí devatenáctého budou ve vzduchu lítat těžší emoce. V jádru mnoha z nich bude hněv, proti kterému pomůže raději preventivně posílit sebepřijetí. A tak vždy večer před takovým emočním dnem si představujme, jak nás objímá anděl nebo milovaná bytost z dětství. A šeptá nám do ouška, že máme všechny důvody k radosti, protože jsme právě tak jedinečnou bytostí, jakou nás chce vesmír mít.

Dvanáctý leden otevře dveře jemnějšímu prosazení a většímu pochopení toho, kam naše cesta směřuje. Od 22. ledna budeme mít delší vedení. Pochopit něco nového bude náročnější a i domluvit se na něčem nám zabere víc času. Tak si ho dopřejme, však je to jen na tři týdny a pak to s myšlením i mluvením bude zase lehčí. 23. leden nás zalije odpuštěním. Říká se, že omlouvat se nedává někdy smysl. Protože omluvou na sebe zbytečně poutáme pozornost. Lepší je být vděčný za odpuštění, které k nám přichází. Nejen, že ho tím přivoláme. Ale ještě svou vděčností vrátíme druhému energii, kterou případně do toho odpuštění vložil. Odpuštění dokáže poléčit mnohé komplikované situace a třiadvacatého pro něj bude den jako stvořený. Pokud odpuštění naopak potřebujeme, přivolejme jej pokorou, vděkem a nadějí. Poslední týden probíhajícího měsíce bude přát spíš jedincům než vztahům. Tak si dejme vzájemně dostatek svobody k realizaci toho, kam se stáčí naše myšlenky. A zároveň prosvětlujme to, kam se ty myšlenky stáčí. Třeba představou jasné klidné hvězdy svítící na přední a vrchní část naší hlavy. Hvězdy, která zachovává naše vnímání jasné, myšlenky čisté a tím srdce volné.

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout osm let astrologické praxe (a 18 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Reference

Naše firma spolupracuje dlouhé roky s řadou stálých zaměstnanců, stejně tak s nováčky i externími pracovníky. Systém práce s metodou Reteamingu mi velmi vyhovuje – zejména v osobním a konkrétním přístupu k jednotlivcům. Reteaming je stabilním pomocníkem mé manažerské práce a jsem velmi vděčná Mgr. Petře Černé, že mi umožnila seznámit se s touto vynikající, perspektivní a nenásilnou formou komunikace a motivace našich pracovníků.

Denisa Michalisková, výkonná ředitelka Raiffeisen stavební spořitelny Opava

K Petře Černé jsem se dostala na doporučení cca před 3 lety a rozhodně mé setkání s ní velmi pozitivně ovlivnilo můj život. Všechny individuální konzultace, které jsem s ní absolvovala, mne naučily dívat se na věci z jiného úhlu pohledu a hlavně mě vedly k pochopení, proč se určité životní situace dějí tak, jak se právě dějí. Velké díky jí patří hlavně za obrovskou pomoc a podporu v mém soukromém a podnikatelském životě, kde mě vždy dokázala nasměrovat tím správným směrem.

Leona Palinková Bečicová, nezávislý distributor Herbalife

Mgr. Petra Černá je absolutní motivační fenomén. Během pár koučovacích hodin dovedla naprosto změnit postoj našich pracovníků. V dnešní době je atmosféra na našem pracovišti uvolněná a velmi produktivní.

Iwona Zajícová, majitelka Galerie krásy Iwy Zajícové

Spolupráce s Petrou Černou provází světem porozumění, lásky, poznání a nekonečnosti. Konzultace vám dají odpovědi na spoustu životních otázek, proč se věci dějí zrovna vám, zrovna v ten daný okamžik, a jak si najít odpověď na tyto otázky ve svém nitru. Poznáte, jak se váš život stává skrze práci na sobě stále krásnější a smysluplnější. Já se poznávám taková, jaká opravdu jsem, a čím dál více si uvědomuji své životní poslání.

Regina Černá, studentka

V mém v životě se objevilo jen pár lidí, kteří mě dokázali přimět k výrazné změně a posunu v profesním či osobním živote. Petra Černá patří mezi ně. Oceňuji její nenásilný přístup, který mě však osobně přinesl radikální a konkrétní změnu k lepšímu.

Radim Káňa, kouč

Naučíte se spoustu technik, jak využívat svůj vlastní vnitřní zdroj, nejcennější dar přírody, svoje Já. Dozvíte se, čím můžete posílit odolnost vůči stresům, jak dosáhnout duševní a tělesné pohody, radosti a zdraví. Objevíte metody, kterými si můžete posílit stabilitu, flexibilitu a načerpat energii. Naučíte se konstruktivně a účinně řešit situace svého života, pročistit a urovnat vztahy, rozdýchat ve vztazích skomírající plamínek lásky a nechat odplout všechno, co nepotřebujete. Pochopíte smysl svého života. Výsledkem semináře, na němž jsem byla, je vědomí, že já sama jsem tvůrcem svého života, radost a pohoda.

Dana Jašková, fakturantka Armatury Group

Moje spolupráce s Mgr. Petrou Černou je kromě osobního koučování zaměřená na řešení problémů týmu pracovníků Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Přerově. Zejména se věnuje pozitivnímu hodnocení toho, co se povedlo, co tým zvládl a v čem který pracovník vyniká. Supervize jsou velice příjemné a pro tým přínosné. Všichni se na společná setkání těší a aktivně se na nich podílejí. Mgr. Petra Černá umí reagovat na momentální zakázky, s nimiž pracovníci přijdou, a vede je k úspěšnému vyřešení; což hodně oceňuji nejen já, jako vedoucí programu, ale také samotní pracovníci. Po supervizích náš tým pracuje více jako celek a umí si více naslouchat a navzájem se tolerovat. Supervize není užitečná jen pro tým, ale vytváří prostor i pro osobní růst a uvědomování si sebe sama v celém kontextu týmu.

Mgr. Jana Jurášová, vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Metro, Přerov

Někdy potřebujeme rozkódovat situace, které přichází, a nastartovat životní vůz tím správným směrem. Díky Petře Černé a jejím aktivitám jsem začala na sobě pracovat takovým způsobem, že se mi podařilo zvýšit si o 100% své sebevědomí. Pomohla mi odkrýt a znásobit mé schopnosti tak, abych mohla pomáhat sobě i druhým.

Lenka Bachoříková, Janáčkova filharmonie Ostrava

Logo-astroLogo-terapieLogo-kouovn

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.