Srp 21
Čtvrtek
header-petra

Co nám přinese SRPEN?

Srpen je v plném proudu, tak se pojďme podívat, co ten proud s sebou nese. Celý měsíc budeme mít větší sklon k pozitivnějšímu, optimističtějšímu prožívání. Budeme si užívat hru s dětmi a pozornost a ocenění druhých. V našem chování ale bude možné najít i schopnost udělat přesně to, co lidi kolem vytočí. Je dobré dávat si na to pozor, obzvláště když jsme unavení. Hlídat si svou energii a působení na druhé bude třeba nejvíc pět dnů od 7. srpna. Protože dostat druhé do emocí je jeden ze způsobů, jak si od nich vzít nějakou tu energii, vitalitu. A vždy jsou i lepší způsoby dobíjení baterek - třeba aktivním přijímáním síly ze slunce, vzduchu, nebe, země, jídla, spánku, pěkných věcí nebo třeba ze vzpomínek. Nejvíc nás mohou v srpnu naopak vysilovat pochybnosti a touhy prosadit sama sebe na úkor druhých nebo podstaty věci. Pomůže představa sebe jako jednoho paprsku slunce. Jsme světlem, šířícím světlo dál, ale zároveň v této vizualizaci připouštíme, že nejsme zdrojem vší moudrosti, že je něco vyššího nad námi, ať už je to cokoli.
První půlka měsíce bude více přát změnám a možnosti přijít na to, které postoje, myšlenky, pocity jsou naše a které jen přebíráme od svého okolí. Druhá půlka srpna bude ideální pro vypilovávání projektů a nápadů. Prvních devět dní v měsíci je pod šťastnou hvězdou, která drží palce, abychom byli sami sebou. 8. srpna na nás bude působit konstelace, která znamená bublající emoce, co dusíme v sobě. Nejčastěji půjde o vnitřní hněv související nějak s naší rodinou. Obvykle v takových případech pomůže naordinovat si půl hodinky pro sebe. Nejprve část té doby ze sebe ten hněv dostat, vykřičet, vybouchat. A pak si zacvičit festišny nebo udělat meditaci odpuštěním, kdy proud růžové barvy zalévá srdce. 10. srpna večer využijme úplněk, který vytvoří napětí mezi vnitřní svobodou a snahou druhých předkládat nám své pohledy jako pro nás potřebné. Vhodné bude mít vnitřní radary nastavené na to, co si myslíme a co cítíme, když jsme zrovna sami. Dobrá je i relaxace na vnitřní světlo v sobě.
Týden od 11. srpna bude plný lásky a to nejen partnerské. Čím víc se otevřeme tomu, že láska je všude, tím víc pohladí naše srdce. Posledních šest dní měsíce bude naopak pro partnerské vztahy náročnější. Pomůže dát prostor mužům být muži. 12. srpna můžeme využít nebeskou lásku k léčitelství, stačí jen poprosit a poděkovat. Od tohoto dne budeme opatrnější a víc závislí na obdivu. Stejně tak i poslední třetina měsíce bude přát léčení dotekem, slovem, láskou. A i intuici budeme mít v té době silnější. 24. srpna bude zajímavý den, kdy budeme mít hodně síly na překonání čehokoli, co nám stojí v cestě. Poslední den měsíce může zvětšit naše obavy. Je dobré, představovat si, jak přes naše tělo prochází mořské vlny a každá další odnáší poslední zbytky strachů z těla i z duše.

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z jedenácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout sedm let astrologické praxe (a 17 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

fotka1

Kontakt

Mgr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Reference

Naše firma spolupracuje dlouhé roky s řadou stálých zaměstnanců, stejně tak s nováčky i externími pracovníky. Systém práce s metodou Reteamingu mi velmi vyhovuje – zejména v osobním a konkrétním přístupu k jednotlivcům. Reteaming je stabilním pomocníkem mé manažerské práce a jsem velmi vděčná Mgr. Petře Černé, že mi umožnila seznámit se s touto vynikající, perspektivní a nenásilnou formou komunikace a motivace našich pracovníků.

Denisa Michalisková, výkonná ředitelka Raiffeisen stavební spořitelny Opava

K Petře Černé jsem se dostala na doporučení cca před 3 lety a rozhodně mé setkání s ní velmi pozitivně ovlivnilo můj život. Všechny individuální konzultace, které jsem s ní absolvovala, mne naučily dívat se na věci z jiného úhlu pohledu a hlavně mě vedly k pochopení, proč se určité životní situace dějí tak, jak se právě dějí. Velké díky jí patří hlavně za obrovskou pomoc a podporu v mém soukromém a podnikatelském životě, kde mě vždy dokázala nasměrovat tím správným směrem.

Leona Palinková Bečicová, nezávislý distributor Herbalife

Mgr. Petra Černá je absolutní motivační fenomén. Během pár koučovacích hodin dovedla naprosto změnit postoj našich pracovníků. V dnešní době je atmosféra na našem pracovišti uvolněná a velmi produktivní.

Iwona Zajícová, majitelka Galerie krásy Iwy Zajícové

Spolupráce s Petrou Černou provází světem porozumění, lásky, poznání a nekonečnosti. Konzultace vám dají odpovědi na spoustu životních otázek, proč se věci dějí zrovna vám, zrovna v ten daný okamžik, a jak si najít odpověď na tyto otázky ve svém nitru. Poznáte, jak se váš život stává skrze práci na sobě stále krásnější a smysluplnější. Já se poznávám taková, jaká opravdu jsem, a čím dál více si uvědomuji své životní poslání.

Regina Černá, studentka

V mém v životě se objevilo jen pár lidí, kteří mě dokázali přimět k výrazné změně a posunu v profesním či osobním živote. Petra Černá patří mezi ně. Oceňuji její nenásilný přístup, který mě však osobně přinesl radikální a konkrétní změnu k lepšímu.

Radim Káňa, kouč

Naučíte se spoustu technik, jak využívat svůj vlastní vnitřní zdroj, nejcennější dar přírody, svoje Já. Dozvíte se, čím můžete posílit odolnost vůči stresům, jak dosáhnout duševní a tělesné pohody, radosti a zdraví. Objevíte metody, kterými si můžete posílit stabilitu, flexibilitu a načerpat energii. Naučíte se konstruktivně a účinně řešit situace svého života, pročistit a urovnat vztahy, rozdýchat ve vztazích skomírající plamínek lásky a nechat odplout všechno, co nepotřebujete. Pochopíte smysl svého života. Výsledkem semináře, na němž jsem byla, je vědomí, že já sama jsem tvůrcem svého života, radost a pohoda.

Dana Jašková, fakturantka Armatury Group

Moje spolupráce s Mgr. Petrou Černou je kromě osobního koučování zaměřená na řešení problémů týmu pracovníků Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Přerově. Zejména se věnuje pozitivnímu hodnocení toho, co se povedlo, co tým zvládl a v čem který pracovník vyniká. Supervize jsou velice příjemné a pro tým přínosné. Všichni se na společná setkání těší a aktivně se na nich podílejí. Mgr. Petra Černá umí reagovat na momentální zakázky, s nimiž pracovníci přijdou, a vede je k úspěšnému vyřešení; což hodně oceňuji nejen já, jako vedoucí programu, ale také samotní pracovníci. Po supervizích náš tým pracuje více jako celek a umí si více naslouchat a navzájem se tolerovat. Supervize není užitečná jen pro tým, ale vytváří prostor i pro osobní růst a uvědomování si sebe sama v celém kontextu týmu.

Mgr. Jana Jurášová, vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Metro, Přerov

Někdy potřebujeme rozkódovat situace, které přichází, a nastartovat životní vůz tím správným směrem. Díky Petře Černé a jejím aktivitám jsem začala na sobě pracovat takovým způsobem, že se mi podařilo zvýšit si o 100% své sebevědomí. Pomohla mi odkrýt a znásobit mé schopnosti tak, abych mohla pomáhat sobě i druhým.

Lenka Bachoříková, Janáčkova filharmonie Ostrava

Logo-astroLogo-terapieLogo-kouovn

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.