Úno 13
Sobota
header-petra

Co nám přinese rok OPICE?

Do roku ohnivé Opice, který právě začíná (8. února 2016) Vám přeji hodně požehnání, po kterém budeme letos všichni toužit. Obecně bude rok Opice přinášet častější vzájemnou péči, velký význam společenství a skupin, zábavu a tvořivost, díky které se budeme dotýkat toho božského kolem nás i v nás. Přijde hodně emocí, ale nebudou naše, budou jako vlny chodit kolem nás a snažit se do nás dostat. Pomůže vybírat si společenství lidí s příjemnými emocemi anebo rozhodnutí vytvořit novou pozitivní vlnu emocí, která ty těžší přebije. Bude dobré si uvědomit, že člověk nezáří, jen když má dobrou náladu. Záříme, protože to je naše podstata – zářit, být světlem. Když budeme chtít lidi měnit, tak ne přímo, ale tím, že je bude vidět takové, jací podle nás mohou být. Rok Opice bude přát myšlení a paměti. Je dobré mít pro přemýšlení přepravené dvě témata, mezi kterými můžeme přebíhat, čímž udržíme koncentraci.

Jaký bude rok Opice pro:
Krysa – Je tady skvělý rok. Kdo usilovně pracoval, bude sklízet plody své práce. Krysa díky své nezávislosti a schopnosti dělat věci po svém bude úspěšná. Poklidný rok plný dobré nálady. S nikým se nesrovnávejte, nesoupeřte, respektujme sebe i druhé.

Buvol – I kdyby se některé plány nepovedli, nevadí. Posouvat se budou nejvíce vztahy, tam se chystají i změny a kroky do dalších levlů. Důvěřujme a nechme se rozproudit do života naplno. Nezapomínejte slavit a rozdávat svou radost ostatním. Když zbude čas, rozšiřujte si obzory.

Tygr – Podnikavý rok. Jestli přijdou nějaké problémy, tak spíš v práci. Soukromý život bude skvělý. V rodině i v práci budete ve vůdčím postavení. Když na sebe vezmete zodpovědné úkoly, přijde pocit štěstí a vše poběží, jak má.

Zajíc – Budete mít úspěšný rok. Jen je třeba být trošku opatrnější. Je dobré rozvrstvit energii a čas mezi práci a rodinu a dobře je sladit. Možné jsou i seznámení s novými důležitými lidmi. Vzrušující začátek roku vystřídá klidný a pohodový průběh a odpočinkový závěr.

Drak – Teprve ten další rok Kohouta pro vás bude velmi úspěšný. Letos může vaše neústupnost komplikovat situaci, vztahy v rodině i mezi přáteli. Stane se toho v tomto roce opravdu hodně, je dobré udržet koncentraci na podstatné.

Had – Přišlo období odpočinku. Hadi budou oblíbení a díky tomu přeberou i odpovědnost, což přinese nezapomenutelné zážitky. Očekává vás hodně cestování a výletů. Když dokážete nevlastnit druhé a nelpět, štěstí bude na vaší straně.

Kůň – Je tady rok úspěšný na finance a investice. Konečně najdete to, co hledáte. Nezapomínejte být tvořiví, vaše píle nezůstane bez povšimnutí. Nové nápady se přetvoří v nové plány. Je to dobrá doba pro usazení se.

Koza – Rok Opice pro vás bude dobrý, jen není vhodné příliš riskovat. Přinese hodně práce. Budete muset zatnout na všech frontách, ale budete na to mít dost sil. Nejdůležitější je, že to bude ve všech oblastech života odpracováno.

Opice – Váš rok bude úspěšný a plný spolupráce. Zaměřte se na přátele a pomoc druhým. Buďte sami sebou. Naučte se užívat svého vnitřního bohatství a dosáhnete velkého uznání. Ten další rok se vám to načte k dobru.

Kohout – Přijdou neočekávané události, zejména v práci. Když si budete důkladně ověřovat informace, vyhnete se ztrátám a nesprávným závěrům. Pohlídat si bude třeba taky emoce ve vztazích. Když se jimi nenecháte vyčerpat, ustojíte vše.

Pes – V tomto roce očekávejte hodně aktivit. Bude to období velmi inspirativní. Nebojte se pouštět do nových věcí a nic nevzdávejte. Nejistotu můžete přebít děláním laskavosti pro druhé. Vše, co zažijete v tomto roce, dobře zužitkujete.

Prase – V tomto roce bude vše pokračovat tak, jak jste to začali. Bude se rozvíjet společenský život. Přichází k vám dobré zprávy, pravděpodobný je i pobyt mimo domov. Vše se jeví příjemně, ale hekticky. Proto je třeba pečovat o zdraví, abyste si uchovali dostatečné množství energie.

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout osm let astrologické praxe (a 18 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Reference

Naše firma spolupracuje dlouhé roky s řadou stálých zaměstnanců, stejně tak s nováčky i externími pracovníky. Systém práce s metodou Reteamingu mi velmi vyhovuje – zejména v osobním a konkrétním přístupu k jednotlivcům. Reteaming je stabilním pomocníkem mé manažerské práce a jsem velmi vděčná Mgr. Petře Černé, že mi umožnila seznámit se s touto vynikající, perspektivní a nenásilnou formou komunikace a motivace našich pracovníků.

Denisa Michalisková, výkonná ředitelka Raiffeisen stavební spořitelny Opava

K Petře Černé jsem se dostala na doporučení cca před 3 lety a rozhodně mé setkání s ní velmi pozitivně ovlivnilo můj život. Všechny individuální konzultace, které jsem s ní absolvovala, mne naučily dívat se na věci z jiného úhlu pohledu a hlavně mě vedly k pochopení, proč se určité životní situace dějí tak, jak se právě dějí. Velké díky jí patří hlavně za obrovskou pomoc a podporu v mém soukromém a podnikatelském životě, kde mě vždy dokázala nasměrovat tím správným směrem.

Leona Palinková Bečicová, nezávislý distributor Herbalife

Mgr. Petra Černá je absolutní motivační fenomén. Během pár koučovacích hodin dovedla naprosto změnit postoj našich pracovníků. V dnešní době je atmosféra na našem pracovišti uvolněná a velmi produktivní.

Iwona Zajícová, majitelka Galerie krásy Iwy Zajícové

Spolupráce s Petrou Černou provází světem porozumění, lásky, poznání a nekonečnosti. Konzultace vám dají odpovědi na spoustu životních otázek, proč se věci dějí zrovna vám, zrovna v ten daný okamžik, a jak si najít odpověď na tyto otázky ve svém nitru. Poznáte, jak se váš život stává skrze práci na sobě stále krásnější a smysluplnější. Já se poznávám taková, jaká opravdu jsem, a čím dál více si uvědomuji své životní poslání.

Regina Černá, studentka

V mém v životě se objevilo jen pár lidí, kteří mě dokázali přimět k výrazné změně a posunu v profesním či osobním živote. Petra Černá patří mezi ně. Oceňuji její nenásilný přístup, který mě však osobně přinesl radikální a konkrétní změnu k lepšímu.

Radim Káňa, kouč

Naučíte se spoustu technik, jak využívat svůj vlastní vnitřní zdroj, nejcennější dar přírody, svoje Já. Dozvíte se, čím můžete posílit odolnost vůči stresům, jak dosáhnout duševní a tělesné pohody, radosti a zdraví. Objevíte metody, kterými si můžete posílit stabilitu, flexibilitu a načerpat energii. Naučíte se konstruktivně a účinně řešit situace svého života, pročistit a urovnat vztahy, rozdýchat ve vztazích skomírající plamínek lásky a nechat odplout všechno, co nepotřebujete. Pochopíte smysl svého života. Výsledkem semináře, na němž jsem byla, je vědomí, že já sama jsem tvůrcem svého života, radost a pohoda.

Dana Jašková, fakturantka Armatury Group

Moje spolupráce s Mgr. Petrou Černou je kromě osobního koučování zaměřená na řešení problémů týmu pracovníků Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Přerově. Zejména se věnuje pozitivnímu hodnocení toho, co se povedlo, co tým zvládl a v čem který pracovník vyniká. Supervize jsou velice příjemné a pro tým přínosné. Všichni se na společná setkání těší a aktivně se na nich podílejí. Mgr. Petra Černá umí reagovat na momentální zakázky, s nimiž pracovníci přijdou, a vede je k úspěšnému vyřešení; což hodně oceňuji nejen já, jako vedoucí programu, ale také samotní pracovníci. Po supervizích náš tým pracuje více jako celek a umí si více naslouchat a navzájem se tolerovat. Supervize není užitečná jen pro tým, ale vytváří prostor i pro osobní růst a uvědomování si sebe sama v celém kontextu týmu.

Mgr. Jana Jurášová, vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Metro, Přerov

Někdy potřebujeme rozkódovat situace, které přichází, a nastartovat životní vůz tím správným směrem. Díky Petře Černé a jejím aktivitám jsem začala na sobě pracovat takovým způsobem, že se mi podařilo zvýšit si o 100% své sebevědomí. Pomohla mi odkrýt a znásobit mé schopnosti tak, abych mohla pomáhat sobě i druhým.

Lenka Bachoříková, Janáčkova filharmonie Ostrava

Logo-astroLogo-terapieLogo-kouovn

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.